در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
سایت و دانلود نرم افزار میدان تره بار ثبت و جستجوی آگهی اجاره یا خرید و فروش حجره، باغ، کارخانه، خودرو و فروش محصولات آماده فروش باغداران و کشاورزان می باشد www.meydantarebar.com لذا به سادگی یک آگهی پنج ستاره بزن و محصول ، خدمات و کسب و کارتان را برای میلیون ها بازدید کننده از سایت بیشتر به نمایش بگذارید تا در صورت نیاز با شماره موبایلتان که همان نام کاربریتان در سایت است تماس بگیرند

میدان تره بار سایت کاربردی مرکز خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغی و ...

قوانین و نحوه صادرات میوه و محصولات کشاورزی - مرکز خرید و فروش میوه - شاخص های بسته بندی محصولات کشاورزی

جمعه ۱۷ آذر ۹۶ صادرات و واردات میوه
  • تصویر شماره قوانین و نحوه صادرات میوه و محصولات کشاورزی - مرکز خرید و فروش میوه - شاخص های بسته بندی محصولات کشاورزی
  • تصویر شماره قوانین و نحوه صادرات میوه و محصولات کشاورزی - مرکز خرید و فروش میوه - شاخص های بسته بندی محصولات کشاورزی

شرایط و قوانین صادرات و واردات انواع میوه و تره بار به کشورهای روسیه، اسپانیا، ترکیه، کویت، عراق، امارات، دبی، قطر، عمان، هند، چین، پاکستان، افغانستان، قزاقستان، هنگ کنگ و ...

شروط جدید صادرات محصولات کشاورزی - صادرات فقط با کارت بازرگانی

به نقل از کنفدراسیون صادرات ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به گمرک ایران، شرایط جدیدی را برای صادرات و واردات اعلام کرده که بر مبنای یک بند آن، صادرات برخی کالاها تنها با کارت بازرگانی صاحبان واقعی کالاها یا نمایندگان قانونی و رسمی آنها امکانپذیر است.

بر اساس این ابلاغیه، در خصوص کالاهای کشاورزی، محموله‌های صادراتی میوه و تره بار و محصولات غذایی صرفاً در گمرکات استانی پس از صدور گواهی قرنطینه و تأیید و ارزیابی ضوابط و شاخص‌های بسته بندی توسط وزارت جهاد کشاورزی و گمرکات باید اظهار شود.

همچنین این محصولات در گمرکات مرزی کشور ارزیابی، اظهار و پلمب نمی‌شود و گمرکات مرزی صرفاً معبر خروج کالاهای مذکور هستند. ضمن اینکه صادرات محصولات غذایی صرفاً توسط واحدهای تولیدی یا نماینده ویژه واحد مربوطه و فقط با کارت بازرگانی صاحبان واقعی کالا یا نماینده رسمی آنها امکان پذیر است.

جهت مشاهده آدرس و تلفن تمامی شرکت های صادراتی میوه و تره بار فروشندگان و خریداران میوه و انواع محصولات کشاورزی و ماشین آلات کشاورزی اعم از : تراکتور تیلر سمپاش و ... یا خرید و فروش حجره، مغازه، باغ و زمین کشاورزی، سوله و کارخانه و دیگر مشاغل مرتبط ......   لطفا از طریق منوی بالا سمت راست صفحه و یا این لینک وارد صفحه اصلی سایت تره بار مرکزی، سایت اختصاصی خرید و فروش شوید تا مستقیم و بدون واسطه بتوانید با خریداران ، فروشندگان، باغداران، کشاورزان، بارفروشان، حجره داران میادین تره بار در سراسر ایران، کامیون داران، شرکتهای بازرگانی داخلی و خارجی و دیگر آگهی دهندگان تلفنی و حضوری ارتباط برقرار کنید!

جهت درج و ثبت آگهی جدید اجاره یا خرید و فروش حجره غرفه مغازه، باغ، زمین کشاورزی، کارگاه و کارخانه و انواع ماشین آلات کشاورزی اعم از وانت و نیسان ، کامیون و خاور و آدرس و تلفن حجره داران و بارفروشان میادین تره بار و محصول آماده فروش باغداران و کشاورزان و معرفی کسب و کارتون یک آگهی 5 ستاره بزنید تا آگهی تان را تا چندین ماه در جایگاه بالا و اولویت اول تبلیغ و معرفی کنیم

اسامی محصولات صادراتی ایران به ترتیب عبارتند از : 
زعفران، پسته، خاویار، زرشک، انار، میوه‌های توتی - خرما، زردآلو - هندوانه، گیلاس، طالبی، سیب، گردو، خیار - بادام، گوسفند، پشم، به - نخود، سبزیجات، رازیانه - آجیل، شیر گاو، گوجه فرنگی - انگور، پیاز، آلبالو، کیوی، شیر گوسفند - هلو، نارنگی، لیمو ( زرد و سبز)، پرتقال، شیر بز، کدو، کدو تنبل، خرچه ( میوه‌ای که در آذربایجان غربی می‌روید ) - عدس خرمالو، چای، عسل و ...

ما سازندگان سایت میدان تره بار متعهد به پرداخت حداکثر هزینه و تلاش و رقم زدن پیروزی های بزرگ ، انتشار و نشر آگهی های ویژه شما کاربران عزیز جهت درج ، معرفی و نمایش آگهی انواع موارد مربوط به خرید و فروش اعم از محصول آماده فروش باغداران و کشاورزان ، معرفی حجره داران ، حق العمل کاران در میادین تره بار ، بارفروشان و درج آگهی نیاز به خرید توسط خریداران عمده انواع میوه و تره بار ، آجیل و خشکبار ، غلات و حبوبات ، ماهی و آبزیان ، حجره ، مغازه ، غرفه ، دفترکار ، آپارتمان ، ویلا ، زمین مسکونی ، باغ و زمین کشاورزی ، استخر ، کارگاه ، کارخانه ، سردخانه ، انبار ، سوله ، خودروی سواری ، وانت و نیسان ، خاور و کامیون و انواع ماشین آلات ، ابزار و وسایل کشاورزی و درج آگهی های استخدام و کاریابی جهت فروشنده ، صندوقدار ، حسابدار ، کارمند ، کارگر ، باغبان ، نگهبان و راننده با خودرو یا بدون خودرو ، آگهی های بانکها ، موسسات دولتی و خصوصی و تبلیغات جهت بیمه ، مسائل مالی و حقوقی جهت معرفی وکیل و شرکتهای حقوقی ، حسابدار و موارد مربوط به باغبانی ، درختکاری ، کشاورزی و آگهی انواع خدمات گوناگون و تعمیرات یخچال ، دوربین مداربسته ، خودرو ، ماشین آلات کشاورزی در سراسر ایران در عرصه اینترنت و موتورهای جستجوی گوگل و دیگر روشهای تبلیغات گوناگون هستیم و برای رسیدن به این خواسته و رضایت شما دوستان، خود را آماده کرده ایم .

شما چطور ؟

چقدر آماده اید تا از این امکانات بی نظیر به نفع خود بهرهمند شوید !!
ما همراه شما هستیم .

مهم ترین کالاهای صادراتی ایران:

مهم ترین کالاهای صادراتی ایران به عراق، افغانستان، امارات، چین و ترکیه در جدول فوق آورده شده است. هرچند که همه ی کالاهای ایرانی قابلیت صادرات را دارند اما گروه “محصولات کشاورزی” گروه کالایی اولویت دار بازار صادراتی ایران در طی این سالها بوده است. گروه محصولات کشاورزی شامل: «پسته و مغز پسته»،«میوه»، «تره‌بار»، «کشمش»، «زعفران»، «خرما»، و «آبزیان» است.

کالاهای صادراتی ایران و بازار هدف در طی سال های ۱۳۹۲-۱۳۹۶ در یک نگاه :
 
محصولات کشاورزی صادراتی :
پسته و مغز پسته : آلمان- امارات- عراق- هنگ کنگ- هند
میوه : عراق- امارات- افغانستان- روسیه- ترکیه
تره بار : عراق- امارات- روسیه- افغانستان- پاکستان
کشمش : امارات- عراق- اسپانیا- روسیه- ترکیه
زغفران : امارات- پاکستان- اسپانیا- چین- هنگ کنگ- افغانستان
خرما : ترکیه- امارات- هند- افغانستان- قزاقستان

مراحل ترخیص کالا و خدمات مربوط به ترخیص کالا:

صادرات میوه و تره بار ترخیص کالا چیست؟ 

ترخیص کالا یعنی اجناس را از گمرک آزاد کرده و عملیات واردات و یا صادرات آن ها به خارج از کشور را انجام دهیم.

تنها اگر عملیات ترخیص کالا به صورت کامل انجام شوند، می توان گفت از قاچاق شدن کالا جلوگیری کرده ایم.

در فرآیند ترخیص کالا چندین مرحله طی می شود که از جمله آماده سازی، ثبت اسناد واردات یا صادرات کالا به شکل فیزیکی یا الکترونیک ، محاسبه وجوهی همچون سود بازرگانی، حقوق گمرکی ، مالیات ، ماخذ تعرفه گمرکی و تسهیلات ارائه شده توسط دولت به واردکنندگان و صادر کنندگان کالا و … صورت می گیرد.

صادرات و واردات میوه در اکثر کشورها کارگزاران گمرک و حق العمل کاران، در زیر مجموعه فعالیت فورواردری کالا فعالیت می کنند. خطوط کشتی رانی ، وارد کنندگان و صادر کنندگان و تجارت های مستقل بطور عمده کارفرمایان حق العملکار گمرکی به شمار می روند و کشور ایران هم از این قائده مستثنی نمی باشد.

مراحل ترخیص کالا و واردات انواع میوه و تره بار ترخیص و ارزش کالا یکی از مراحل ضروری در هنگام ترخیص کالا تعیین کردن ارزش کالا می باشد.

ارزش کالا ها در هر یک از مرزها به میزان متفاوتی تعیین می شود و تنها این کار توسط تاجران با سابقه انجام خواهد شد.

واردات میوه شرایط لازم جهت ترخیص کالا برای ترخیص کالا باید مجوزهای لازم و کارت حق العمل توسط سازمان گمرک ایران دریافت شود.

مراحل ترخیص کالا پر کردن اسناد واردات الکترونیکی بارنامه شماره خط مستندات در ترخیص کالا از گمرک روش بررسی کالاهای وارداتی ارزیابی ارزش - روش های ارزیابی تحت ترخیص کالای وارداتی از گمرک روند خارج سازی محموله های وارداتی تحویل محموله به خریدار کالا عمده اسنادی که قبل از ترخیص کالا لازم است آماده شوند شامل: بارنامه فاکتور خرید ،اعلامیه ورود، لیست بسته ها گواهی های حمل، سفارش خرید در واقع باید روند حمل کالا را در سایت های کشتی رانی پیگیری کنیم تا بتوانیم به موقع کالاها را از کشور خارج نماییم. به محض رسیدن محموله به بندر شما باید روند ترخیص کالای وارداتی را انجام بدهید.در غیر این صورت باید دموراژ بپردازید.معمولا زمان کوتاهی 2 الی 3 روز اول رایگان است و بعد از آن دموراژ می خورد.شما می توانید در طی این زمان تشریفات گمرکی را به طور معمول انجام دهید با تمامی اسنادی که برای امور گمرکی لازم دارید. ترخیص کالا از گمرک ترخیص کالا روند اظهار و ترخیص امروزه تمامی مراحل به صورت الکترونیکی انجام می شوند و دیگر لازم نیست که به بخش های مربوطه بروم و اسناد کاغذی ارائه دهیم. امروزه تمام اسناد کاغذی از سیستم کامپیوتری شخص خریدار به سیستم ترخیص الکترونیکی گمرک انتقال داده خواهد شد عموما روال اظهار و ترخیص شامل این 4 مرحله زیر است: ثبت اظهار اولین مرحله از فرایند ترخیص کالا از گمرک تکمیل اظهار نامه واردات و ثبت آن به سیستم گمرک به صورت آنلاین هست. نوع کالا، کمیت، علامت تجاری، فنی، مدل، ارزش و وزن کالا از جمله اطلاعاتی است که در زمان ورود کالاها به گمرک به آنها توجه می شود. حال چه قبل از ورود محموله چه بعد از آن ،شرکت کشتیرانی گزارش ورود و اطلاعات را به گمرک می دهد.اگر هیچ خطا و مشکلی پیش نیاد ،اعلامیه ورود کشتی یا هواپیما توسط سیستم الکترونیکی گمرک شماره اعلامیه ورود به شرکت کشتیرانی و حمل و نقل داده می شود.وقتی که محموله به بندر رسید وارد کننده یا ترخیص کار اظهارنامه را به سیستم الکترونیکی گمرک می دهد. کوتاژ به معنای ثبت اظهارنامه واردات یا صادرات کالا در گمرک است که برای هر اظهار نامه ثبت شده، به آن یک شماره اختصاص داده می شود، به این شماره کوتاژ گفته می شود.صادرات انواع میوه و تره بار بررسی و تایید اظهارنامه در این مرحله توسط وارد کننده اطلاعات تایید شده و سپس سیستم شماره اظهار را صادر خواهد کرد. پرداخت عوارض و مالیات واردات در این مرحله می توانید پرداخت را به سازمان های مربوطه و یا به صورت الکترونیکی انجام دهید. ارائه سایر اسناد در کنار اطلاعات، برخی اسناد و مدارک نیز باید به اداره گمرک تحویل داده شود.

نحوه صادرات قانونی عمده میوه از جمله گواهی بهداشت که برای مواد غذایی و همچنین محصولات آرایشی و بهداشتی و دارویی ضرورت دارد. در کنار آن می توان از فاکتور خرید نیز نام برد که قیمت خرید کالاها را نشان می دهد. ارائه پکینگ لیست، مانیفست و بارنامه نیز از دیگر مدارک لازم جهت ارائه به گمرک می باشد.مراحل صادرات و واردات میوه و مرکبات تطبیق اسناد اداره گمرک به منظور تعیین ارزیاب باید تمامی اسناد و مدارک دریافتی از سوی متقاضیان و تاجران را به دقت بررسی کرده و سپس آنها را جهت ارزیابی و کنترل کالا با اسناد و صدور صورتحساب به قسمت حسابداری ارائه دهد .

نحوه واردات میوه و مرکبات صادرات موز و صادرات انار و زعفران بازرسی و آزاد سازی بار با توجه به اینکه مقوله ترخیص کالا نیاز به تجربه وتخصص دارد گروه بازرگانی در بحث گمرکی مهمترین اختلافاتى که ممکن است پیش آید در خصوص تعیین تعرفه و ارزش کالا میباشد صادرات سیب و خرما و انواع میوه صدور پروانه ترخیص کالا پروانه ترخیص به کالاها جنبه قانونی می بخشد. همچنین شماره و کد شناسایی نیز در این مرحله تعیین می شود. با وجود این کد بر روی محصولات و کالاها، می توانند در هر کدام از بازارهای کشور عرضه شوند 

پیگیری ها شامل:

1.پیگیری اسناد در دفاتر تعرفه و ارزش جهت اختلافات تعرفه ای و تفاوت ارزش(کسر دریافتی ویا بیش بود ارزش) 2.تعیین تعرفه(انوانتر) در دفتر تعرفه گمرک ایران بصورت کتبی 3.ثبت ارزش صادراتی کالا در سی دی ارزش گمرک ایران 4.پیگیری و اخذ مجوزهای وارداتی و صادراتی ، اختلافات در واردات کالا و ممنوعیتهای گمرکی،در دفاتر واردات و صادرات 5.شرکت در کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی و اخذ نتیجه نهایی 6.شرکت در کمیسیون تجدید نظر 


اسامی محصولات صادراتی ایران به ترتیب عبارتند از : 
زعفران، پسته، خاویار، زرشک، انار، میوه‌های توتی - خرما، زردآلو - هندوانه، گیلاس، طالبی، سیب، گردو، خیار - بادام، گوسفند، پشم، به - نخود، سبزیجات، رازیانه - آجیل، شیر گاو، گوجه فرنگی - انگور، پیاز، آلبالو، کیوی، شیر گوسفند - هلو، نارنگی، لیمو ( زرد و سبز)، پرتقال، شیر بز، کدو، کدو تنبل، خرچه ( میوه‌ای که در آذربایجان غربی می‌روید ) - عدس خرمالو، چای، عسل

صادرات زعفران ایرانی:

ایران با داشتن بیش از ۹۵ درصد تولید زعفران، محصولش را به ۴۵ کشور جهان صادر می‌کند. کشور اسپانیا با اختصاص حدود یک چهارم واردات این محصول ایرانی یکی از کشورهایی است که بیشترین سهم را در تجارت خارجی زعفران ایرانی دارد. اسپانیا زعفران ایرانی را به ۱۴۰ کشور دنیا، به نام خود، صادر می‌کند، اینکه اسپانیا زعفران ایرانی را با نام خودش صادر می‌کند به‌ تأیید یکی از اعضای شورای ملی زعفران رسیده‌است. مقصد انواع زعفران ایرانی، کشورهایی مانند آلمان، اتریش، اردن، اسپانیا، استرالیا، استونی، اسکاتلند، افغانستان، امارات متحده عربی، انگلستان، بحرین، بلژیک، بوسنی، تایوان، ترکیه، چین، سنگاپور، سوئد، سوئیس، عراق، عربستان سعودی، عمان، فرانسه، فیلیپین، قطر، کانادا، کویت، موریس، ویتنام، هلند، هنگ کنگ، ایتالیا، نپال، مالزی، هند، ژاپن، سریلانکا، مجارستان، آذربایجان است، که البته خودِ کشور اسپانیا نیز با اختصاص حدود یک چهارم از کل صادرات این محصول ایرانی، خود یکی از کشورهایی است که بیشترین سهم را در تجارت زعفران ایرانی دارد، همچنان بازارهای ناشناخته بسیاری وجود دارد که ایران می‌تواند زعفرانش را در آنجا عرضه کند.

صادرات خرمای ایران:
بخش کشاورزی در میان بخش‌های اقتصادی ایران جایگاه ویژه‌ای دارد. ایران از دیرباز یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان بزرگ خرما می‌باشد. مقادیر شاخص‌ها در اکثر سال‌ها، نشان از مزیت نسبی خرمای ایران دارد.
اتخاذ راهبردهای سیاستی به منظور حفظ ثبات شاخص‌های مزیت خرمای ایران می‌تواند جایگاه این محصول را در صادرات بهبود دهد.

جهت مشاهده آگهی ها از طریق منوی سمت راست بالای صفحه گوشی موبایل وارد صفحه اصلی سایت شوید . صادرات میوه و تره بار جهت اطلاع از فروش محصولات باغداران و کشاورز و بار فروشان از سایت میدان تره بار اقدام به ثبت آگهی خرید و فروش و یا صادرات و واردات میوه لوکس و خارجی نمایید و برای هزاران بازدید کننده از سایت به نمایش بگذارید تا با شما تماس بگیرند توضیحات متفرقه: لیست شرکت های صادراتی انواع میوه و محصولات کشاورزی و آموزش صادرات انواع میوه و قوانین و شرایط صادرات و واردات انواع میوه و تره بار به کشورهای روسیه، اسپانیا، ترکیه، کویت، عراق، امارات، دبی، قطر، عمان، هند، چین، پاکستان، افغانستان، قزاقستان، هنگ کنگ و صادرات میوه به قطر صادرات میوه به عمان شرکت صادرات میوه توکلی صادرات میوه به عراق صادرات میوه به کویت نحوه صادرات به قطر صادرات میوه به کویت صادرات میوه خشک صادرات میوه بلوط شرکت صادرات میوه شرکت های صادر کننده میوه خشک فروشندگان میوه صادراتی سود صادرات میوه قوانین صادرات میوه بسته بندی میوه صادراتی  لیست صادرکنندگان میوه روش صادرات میوه قیمت میوه در امارات قیمت میوه در دبی صادرات محصولات کشاورزی وضعیت صادرات محصولات کشاورزی ایران شرکت صادرات محصولات کشاورزی آمار صادرات محصولات کشاورزی صادرات محصولات کشاورزی به عراق محصولات کشاورزی صادراتی ایران را نام ببرید لیست محصولات کشاورزی صادراتی ایران قوانین صادرات محصولات کشاورزی اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی قیمت میوه در عمان لیست صادرکنندگان نمونه میوه اسامی صادرکنندگان میوه و تره بار سال لیست صادرکنندگان نمونه محصولات کشاورزی لیست شرکت های صادراتی صادرکننده میوه و تره بار صادرکننده نمونه  لیست صادرکنندگان آجیل لیست صادرکنندگان زعفران لیست شرکت های صادراتی میوه لیست تماس شرکت های بازرگان شرکت های بزرگ بازرگانی میوه در تهران لیست شرکت های صادرات و واردات میوه و تره بار اسامی شرکت های بازرگانی میوه لیست شرکتهای وارد کننده کالا شرکت های بازرگانی صادرات و واردات مشهد شرکت های صادراتی برتر گمرک ایران در بخشنامه‌ای، مصوبه هیات وزیران برای واردات و صادرات میوه بر اساس ضوابط جدید را ابلاغ کرد. گمرک ایران در بخشنامه‌ای، مصوبه هیات وزیران برای واردات و صادرات میوه بر اساس ضوابط جدید را برای اجرا به گمرکات اجرایی سراسر کشور ابلاغ کرد. متن کامل این بخشنامه به شرح زیر است:ناظران محترم گمرکات مدیران کل و مدیران گمرکات اجرایی پیرو بخشنامه مورخ ۹۶/۸/۳۰ و سایر بخشنامه های مربوطه، به پیوست تصویر نامه مورخ ۹۶/۱۰/۴ مدیرکل محترم دفتر مقررات واردات و صادرات منضم به تصویر نامه مورخ ۹۶/۹/۲۵ وزارت جهاد کشاورزی ارسال و اعلام می‌دارد:۱- با توجه به بند ۵ مندرجات ذیل یادداشت فصل ۸ کتاب مقررات صادرات و واردات و مصوبه مورخ ۹۶/۸/۲۲ هیات وزیران به ازای صادرات یک کیلو و نیم سیب درختی با یک کیلوگرم کشمش یا دو کیلوگرم پرتقال حقوق ورودی یک کیلوگرم موز وارداتی معادل ۵ درصد ارزش محاسبه می‌گردد.۲- چنانچه پروانه پرتقال صادراتی قبل از صدور مصوبه فوق الاشاره (۹۶/۸/۲۶) صادر و کالا از قلمرو گمرکی خارج شده باشد، پروانه موصوف مشمول استفاده از تخفیف جهت موز وارداتی نخواهد بود.۳- پروانه های صادراتی سیب درختی که محموله آن قبل از مصوبه فوق الاشاره از کشور خارج شده است مشمول تسهیلات ماقبل یعنی به ازای یک کیلوگرم سیب صادراتی، ترخیص یک کیلوگرم موز با تعرفه ۵ درصد حقوق ورودی امکان پذیر است.لیست قیمت و قوانین و نام میوه های صادراتی و وارداتی ایرانی و خارجی مجاز و خارجی به روسیه عراق و قطر دبی علی ایحال مقتضی است دستور فرمایید کلیه پروانه های صادراتی ارایه شده جهت استفاده از تسهیلات حقوق ورودی ۵ درصد در گمرکات مراکز استانها بررسی و مجوزهای مربوط به نام گمرکات ترخیص کننده موز صادر و نظارت لازم به منظور جلوگیری از تضییع حقوق دولت اعمال گردد.

جهت مشاهده آدرس و تلفن تمامی شرکت های صادراتی میوه و تره بار فروشندگان و خریداران میوه و انواع محصولات کشاورزی و ماشین آلات کشاورزی اعم از : تراکتور تیلر سمپاش و ... یا خرید و فروش حجره، مغازه، باغ و زمین کشاورزی، سوله و کارخانه و دیگرمشاغل مرتبط  ......   لطفا از طریق منوی بالا سمت راست صفحه وارد صفحه اصلی سایت میدان تره بار  سایت کاربردی خرید و فروش شوید تا مستقیم و بدون واسطه بتوانید با خریداران ، فروشندگان، باغداران، کشاورزان، بارفروشان، حجره داران میادین تره بار در سراسر ایران، کامیون داران، شرکتهای بازرگانی داخلی و خارجی و دیگر آگهی دهندگان تلفنی و حضوری ارتباط برقرار کنید

  ثبت آگهی رایگان