در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
سایت و دانلود نرم افزار میدان تره بار ثبت و جستجوی آگهی اجاره یا خرید و فروش حجره، باغ، کارخانه، خودرو و فروش محصولات آماده فروش باغداران و کشاورزان می باشد www.meydantarebar.com لذا به سادگی یک آگهی پنج ستاره بزن و محصول ، خدمات و کسب و کارتان را برای میلیون ها بازدید کننده از سایت بیشتر به نمایش بگذارید تا در صورت نیاز با شماره موبایلتان که همان نام کاربریتان در سایت است تماس بگیرند

میدان تره بار سایت کاربردی مرکز خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغی و ...

فروش فوری حجره مغازه غرفه خرید باغ و زمین کشاورزی سوله کارخانه ویلا و آپارتمان مسکونی تجاری زمین زراعتی ..

جمعه ۲۹ دی ۹۶ حجره و مغازه
  • تصویر شماره فروش فوری حجره مغازه غرفه خرید باغ و زمین کشاورزی سوله کارخانه ویلا و آپارتمان مسکونی تجاری زمین زراعتی ..
  • تصویر شماره فروش فوری حجره مغازه غرفه خرید باغ و زمین کشاورزی سوله کارخانه ویلا و آپارتمان مسکونی تجاری زمین زراعتی ..
  • تصویر شماره فروش فوری حجره مغازه غرفه خرید باغ و زمین کشاورزی سوله کارخانه ویلا و آپارتمان مسکونی تجاری زمین زراعتی ..
  • تصویر شماره فروش فوری حجره مغازه غرفه خرید باغ و زمین کشاورزی سوله کارخانه ویلا و آپارتمان مسکونی تجاری زمین زراعتی ..
  • تصویر شماره فروش فوری حجره مغازه غرفه خرید باغ و زمین کشاورزی سوله کارخانه ویلا و آپارتمان مسکونی تجاری زمین زراعتی ..
  • تصویر شماره فروش فوری حجره مغازه غرفه خرید باغ و زمین کشاورزی سوله کارخانه ویلا و آپارتمان مسکونی تجاری زمین زراعتی ..

جهت خرید و فروش حجره مغازه و غرفه یا باغ و زمین کشاورزی سوله کارخانه ویلا و آپارتمان مسکونی تجاری صنعتی زمین زراعتی کشاورزی خرید و فروش یا اجاره و واگزاری حجره و مغازه تجاری و مسکونی حجره و مغازه میوه فروشی غرفه میوه فروشی در سایت آگهی خرید و فروش میدان تره بار از طریق منوی سایت وارد صفحه اصلی سایت میدان تره بار شوید تا با فروشندگان و خریداران مستقیما ارتباط برقرار کنید ..

شناخت کامل و علمی انواع ملک حجره فروشگاه یا مغازه کارخانه سوله و زمین کشاورزی یا زراعتی 


ملک
واژه‌ای است عربی و به معانی و کاربردهای زیر: مِلْک (تلفظ می‌شود/melk/) یا دارایی

حجره
 کلمه‌ای عربی به معنی اتاق است. از قدیم برای خوابگاه طلاب علوم دینی در  گفته می‌شده است. در قدیم یا بازارهای قدیمی تعدادی حجره برای تحصیل در نظر گرفته می‌شده است.

فروشگاه یا مغازه
 مکانی برای فروش کالا می‌باشد. فروشگاه‌ها و مغازه‌های گوناگونی برای فروش گونه‌های مختلف کالا وجود دارد.
واژه مغازه یک وامواژه فرانسوی در زبان فارسی است‌‌. این واژه در اصل ریشه در واژه le magasin فرانسوی دارد. این واژه ابتدا به صورت mağaza وارد زبان ترکی شده و سپس راه در زبان فارسی پیدا کرده‌است.
در ایران در ایران مناطقی که کسب‌وکار مغازه‌دارها در آنجا رونق زیادی دارد، ارزش مغازه به حدی بالاست که اصطلاحاً می‌گویند: «ارزش این مغازه‌ها را براساس «وجب» تعیین می‌کنند».

کارخانه
 ساختمانی بزرگ یا مجموعه‌ای از ساختمان‌ها است که در آن به تولید صنعتی می‌پردازند.

کارگاه
 در لغت به معنی محل انجام کار،[۱] اتاق یا ساختمانی است که هم فضا و هم ابزار (یا ماشین‌آلات) مورد نیاز برای ساخت یا تعمیر کالاهای ساخته‌شده را ارائه می‌کند. صرف نظر از کارخانه‌های بزرگ، کارگاه‌ها تنها مکان‌های تولیدی در روزهای پیش از صنعتی‌شدن بودند.
از نظر حقوقی «کارگاه محلی است که کارگر به درخواست کارفرما یا نماینده او در آنجا کار می‌کند». برای نمونه می‌توان به موسسات صنعتی، کشاورزی، معدنی، ساختمانی، ترابری، مسافربری، خدماتی، تجاری، تولیدی، اماکن عمومی وامثال آن‌ها اشاره کرد. گاه به محوطهٔ اجرای پروژه‌های ساختمانی و غیره نیز کارگاه گفته می‌شود.

 

زمین کشاورزی یا کُرزه یا لَته
 ناحیه‌ای در خشکی است که به منظور کشاورزی به عنوان یکی از موارد زیر بهره‌برداری می‌گردد:
چراگاه 
کشتزار
کشت محصول
زمین کشاورزی می‌تواند به صورت طبیعی آبیاری گردد (دیمی) یا به‌وسیله یک منبع آبی (آب روان یا تلنبه‌کردن آب زیرزمینی).

سوله 

سازه‌ای فلزی با سقف شیب‌دار است که بر اساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می‌شود.

از این نوع سازه در کارخانه‌ها، اسکلت ساختمان، انبارها، مرغداری‌ها، آشیانه‌های هواپیما، تعمیرگاه‌ها، فروشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی که با قاب‌هایی با دهانه یزرگ نیاز است استفاده می‌شود. به دلیل بزرگ بودن ابعاد تیرها و ستون‌ها باید از تیرورق در پروفیل‌های سوله استفاده کرد.
خصوصیات سوله
سوله سازی به دلیل کاربرد عمدتاً صنعتی از نظر طراحی با سایر سازه‌ها متفاوت است خصوصاً آنکه قاب‌ها در این نوع سازه‌ها کاملاً متفاوت بوده و دارای شیب می‌باشند و دهانه‌ها نیز نسبت به سایر سازه‌ها بزرگتر است. به دلیل بزرگ بودن ابعاد تیرها و ستون‌ها، جهت اجرای این سازه نمی‌توان از پروفیلهای موجود در بازار استفاده نمود و باید اقدام به ساخت آن‌ها کرد که اصطلاحاً به آن تیر ورق می‌گویند.

انواع سوله
سوله تک دهانه به صورت ۸
سوله دو یا چند دهنه با ستون مشترک به صورت ۸۸ یا ۸۸۸یا ۸۸۸۸
سوله دو دهانه به صورت ۸۸
سوله قوسی
سوله چند ضلعی

طراحی سوله
امر طراحی سوله کاریست تخصصی و بسیار دقیق، فاکتورهای مهمی در طراحی دخیل هستند که بی‌توجهی به آن‌ها می‌تواند هم هزینه گزافی را به سازنده تحمیل کند که صرفه اقتصادی را زیر سؤال می‌برد و هم ممکن است نتیجه معکوس داده و استحکام و پایداری سازه را تضعیف نماید و موجب ایجاد حوادث جبران ناپذیر گردد. برای طراحی یک سوله اطلاعات زیر مطلوب است:
بارگذاری  برای بار مرده، بار برف و بار نامتقارن
بارگذاری جانبی سوله شامل بار باد و زلزله
بارگذاری جرثقیل برای سوله، سؤال: آیا جرثقیل در طراحی سوله در نظر گرفته شود یا خیر؟ (بله:محاسبه بار دینامیکی جرثقیل)
ضریب منطقه‌ای، رفتار و اهمیت برای سوله
ارتفاع جانبی سوله و ارتفاع دیوار
دهانه و طول سوله
تعداد قاب‌های طولی سوله
درز انقطاع
محاسبه ضریب طول مؤثر
درصد شیب سقف سوله
پوشش مورد نظر سقف سوله (ساندویچ پنل یا ورق گالوانیزه وتوری مرغی)
تنش مجاز خاک منطقه موردنظر و نوع زمین ساختگاه
نحوه کنترل جابجایی
طراحی اتصالات و بیس پلیت برای سوله
طراحی تیر حمال جرثقیل
طراحی پرلین‌ها به کمک نرم‌افزار
طراحی میل مهار(sag rod)
ارائه طرحی با حداقل دورریز ورق
ارائه دفترچه محاسبات کامل سوله
کنترل کفایت اعضاء در برابر نیروهای موضعی و تعبیه سخت‌کننده در صورت نیاز راهنمایی جهت انتخاب صحیح مقاطع غیر منشوری با توجه کاربری سوله ساختمان سوله شامل ستون، رفتر، پرلین، استرات، وال پست، بادبند، سگراد، سینه بند، پیچ و مهره و سایبان می‌باشد.

اجزای سوله
سوله‌ها دارای اجزای مشخص و تعریف شده‌ای هستند، هر قسمت از سوله توسط مهندسین محاسب جزء به جزء محاسبه و طراحی می‌گردد. بخشی از مشخصترین اجزاء سوله به شرح زیر می‌باشد:
قاب خمشی با تکیه گاه ساده یا گیردار شامل ستون‌ها خرپاها یا رفترها
مهارهای طولی که عموماً به صورت قوطی با لوله هستند.
مهارهای عرضی که بادبندهای سقف جزی از آنهاست
میل مهارها
 زد یا لاپه که در اندازه‌های ۶ و ۷ متر در بازار موجود است.
بادبندها به صورت میلگرد پیش تنیده یا پروفیل مورد استفاده قرار می‌گیرد نبشی سینه بندFlange stay براکت‌ها که وظیفه انتقال بار جرثقیل به ستون را دارد پوشش سقف دیواره‌ها

 

آگهی خرید و فروش انواع حجره و مغازه میوه فروشی در میادین مرکزی و محله های فروش میوه ویلا و آپارتمان همچنین باغ و زمین کشاورزی یا درخت میوه و بذر زراعتی و اجاره حجره یا مغازه همچنین خرید یا اجاره سه دانگ یا شش دانگ تجاری و اداری خانه مسکونی

فروش مغازه حجره میدان بار میدان میوه و تره بار حجره مغازه میوه و تره بار ملک تجاری ملک تجاری شهرستان میوه فروشی معاوضه با ملک معاوضه با خودرو

  ثبت آگهی رایگان