در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
سایت و دانلود نرم افزار میدان تره بار ثبت و جستجوی آگهی اجاره یا خرید و فروش حجره، باغ، کارخانه، خودرو و فروش محصولات آماده فروش باغداران و کشاورزان می باشد www.meydantarebar.com لذا به سادگی یک آگهی پنج ستاره بزن و محصول ، خدمات و کسب و کارتان را برای میلیون ها بازدید کننده از سایت بیشتر به نمایش بگذارید تا در صورت نیاز با شماره موبایلتان که همان نام کاربریتان در سایت است تماس بگیرند

میدان تره بار سایت کاربردی مرکز خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغی و ...

مرکز بازار فروش میوه و پیش خرید محصولات کشاورزی مستقیم و بی واسطه از باغداران و کشاورزان ..

شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ مرکز فروش میوه

مرکز بازار فروش میوه و فروش مستقیم و بی واسطه انواع میوه و تره بار و محصولات کشاورزی بدون واسطه ، مرکز فروش میوه  و پیش خرید محصولات کشاورزی مستقیم از کشاورزان درایران ، بزرگترین سامانه سایت و اپلیکیشن Selling agricultural products خرید و فروش بازار اینترنتی کشاورزان و باغداران Crops خرید و فروش مستقیم آنلاین محصولات کشاورزی 

خرید عمده میوه وتره بار از میادین بزرگ تره بار تهران از ساعت 24 هرشب به جز روزهای تعطیل  و جمعه شروع میشود وتا پاسی از روز ادامه دارد

آگهی بازار فروش محصولات کشاورزان و باغداران به صورت آنلاین از سایت تره بارمرکزی قابل مشاهده است 


 مرکز خرید و فروش میوه و محصولات کشاورزی بی واسطه در سامانه استارت‌آپی میدان تره بار
یکی از استارت‌آپ‌ها موفق به طراحی سامانه ای شده است که در آن می‌توانید محصولات کشاورزی را بی واسطه خریداری کنید.
سامانه ای که برای کمک به کشاورزان بوجود آمده است / خرید بی واسطه محصولات کشاورزی در سامانه استارت‌آپیه حوزه فن‌آوری‌ گروه  اختراعات مخترعین در شرکت‌های دانش بنیان  و خصوصی است که سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شود.
 معرفی محصولات کشاورزی خرید وفروش بی واسطه از کشاورزان و باغداران بارفروشان حق العملکاران وحجره داران میادین ترهبار تهران
یکی از استارت‌آپ‌ها موفق به طراحی سامانه‌ای شده است که کشاورزان و باغداران در آن می‌توانند محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنند.این سامانه تمام آگهی تجهیزات کشاورزی و صنایع مربوط به آن را در بر می‌گیرد و تولید کنندگان محصولات و تجهیزات کشاورزی می‌توانند با عضو شدن در این سایت محصولات دیدن کنند و آنها را برای خود سفارش دهند.

آگهی بازار خرید محصولات کشاورزی در سامانه استارت‌آپی 
محصولات در این سامانه به دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله آگهی  محصولات دامی، محصولات زراعی، محصولات باغی، صنایع غذایی، گیاهان دارویی و تجهیزات کشاورزی تقسیم می‌شوند و کشاورزان و باغداران برای خرید هر محصولی از مواد غذایی و میوه گرفته تا دانه حیوانات می‌توانند در این سامانه عضو شوند برای خرید محصولات در این سامانه تنها کافی است اطلاعات اولیه خود را وارد کنید و درخواست خود را ثبت کرده و  همچنین باغداران می‌توانند در این سامانه آگهی رایگان برای فروش محصولات خود قرار دهند و از این طریق به کسب درآمد بپردازند.
 سازمان میادین و ساماندهی  جلسه  تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان و تعاونی روستایی در محل سازمان میادین  برای اولین بار در جهت  اجرای طرح نظارت و کنترل دقیق بر عرضه محصولات کشاورزی عرضه شده در بازارچه های موقت و دائمی تحت نظارت سازمان تشکیل یافت .
 عرضه محصولات کشاورزی و باغداری  با کیفیت مناسب و قیمت پایین در بازارچه های تحت سازمان را از دغدغه های اصلی مجموعه  تحقق این امر مهم در تعامل و همکاری جهاد کشاورزی استان و تعاونی روستایی با سازمان  میسر خواهد بود عمده ترین مشکلات بحث تولید و توزیع محصولات کشاورزی و زراعی ،  به اجرایی کردن طرح عرضه محصولات دست اول و بدون واسطه در بازارچه های منتخب تحت نظارت سازمان   تا تولید کنندگان و باغداران محصولات خود را بدون عناصر واسطه و قیمت پایین جهت رفاه حال شهروندان عزیز ارائه نمایند که تحقق این مسألقوتقلبی نیز برای فعالان بخش تولید میوه وتره بار که دغدغه ی فروش  مقرون به صرفه محصول کشاورزان با قیمت مناسب هستند .
عرضه محصولات کشاورز بدون واسطه ، به نظارت بر قیمت محصولات اشاره کرد و از تشکیل اکیپ کارشناسی نظارت بر قیمت  با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی  ذیربط   .عمده ترین محصول تولیدی گلخانه های ایران خیار گلخانه ای است که بازار خوبی هم برای صادرات دارد و به دنبال آن صیفی جات دیگر نظیر گوجه فرنگی، طالبی، توت فرنگی، فلفل دلمه ای، لوبیا سبز و … نیز تولید می شوند و حتی پرورش موز و آناناس هم در برخی نقاط رواج یافته است (شهرک هزارواحدی گلخانه ای رشت). تولید گلهای زینتی نیز از دیرباز در گلخانه های رایج بوده است و با توجه به پتانسیل خوب کشور ایران می رود که به عنوان یکی از شاخه های مهم صادراتی کشور ظاهر شود. همچنین طی سال های اخیر پرورش گیاهان دارویی نیز در برخی نقاط (اطراف کرج، یزد و اصفهان) رواج یافته است. گیاهان دارویی نیز دارای راندمان بالای تولید در گلخانه و سودآوری بالایی هستند.امروزه بازاریابی محصولات کشاورزی وزراعتی  یکی از ضروریات نظام تولید روستایی و کشاورزی برای باغداران و کشاورزان است که اهمیت آن در فرآیند تولیدات میوه و تره بار روستایی بسیار مشهود است . اهمیت این موضوع تا حدی است که در کشورهای پیشرفته و حتی در دست نامریی تولید میوه و خشکبار وصیفیجات و سبزیجات  کشورهای در حال توسعه بازاریابی مقوله ای مهمتر از تولید میوه  است مسائل و مشکلات زیادی در زمینه بازاریابی محصولات کشاورزی برای باغداران و کشاورزان  وجود دارد که از آن جمله می توان به نامناسب بودن زیر ساختار تسهیلات بازاریابی، وام کشاورزی جهت تولید انواع میوه و تره بار ناپایداری قیمت میوه ، فصلی بودن تولیدات محصول کشاورزی، نامناسب بودن سیستم اطلاع رسانی بازار، هزینه بالای تولید میوه و ضایعات فراو ان در طول مراحل مختلف تولید، حضور دلالان و واسطه های فراوان و بارفروشان عمده میوه و تره بار همچنین نامناسب بودن در زمینه توسعه بازار سبزیجات و سیفیجات و سیاست های بازاریابی تولیدات روستایی اشاره نمود که همه این عوامل دست به دست هم داده و مانع دستیابی کشاورزان و باغداران به درآمدهای بالا و افزایش ارزش افزوده محصولات تولیدی انواع میوه و ترهبار و همچنین مبارزه با فقر و محرومیت روستائیان می شود ..
ابتدا هدف خودتان را در بازاریابی محصولات گلخانه و کشاورزی مشخص کنید هدف هر کسب‌وکار، جذب و حفظ مشتریان است. اگر شما به دنبال رضایت مشتری خود باشید، فرایندی برای جذب و نگهداری مشتریان خودتان طراحی میکنید. در این نوع بازاریابی، لبخند رضایت مشتری، کلید موفقیت شماست. زیرا مشتریان شما، بازهم برای خرید به سراغ شما خواهند آمد. اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین از فروشگاه مصرف اتحادیه تعاونی روستایی قزوین و همچنین از نحوه خرید کشمش در شهرستان قزوین بازدید کردند. در این بازدید با بیان اینکه عرضه محصولات کشاورزی در فروشگاه مصرف اتحادیه تعاونی روستایی شهرستان قزوین به منظور عرضه بدون واسطه محصولات کشاورزی  است محصولات کشاورزی اعضای شبکه تعاونی‌های روستایی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای به صورت مستقیم عرضه خواهد شد. اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین همچنین در خصوص طرح خرید توافقی کشمش، بیان کرد: کمیته خرید کشمش راه‌اندازی شده است و اعضای کمیته از جهاد کشاورزی، نماینده باغداران و اتحادیه کشاورزی بر نحوه خرید نظارت دارد. خرید کشمش به صورت توافقی و بر اساس دستورالعمل‌ها صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: کشاورزان می‌توانند به این اتحادیه‌ها مراجعه کرده و باتعیین نوبت نسبت به فروش بار کشمش تیزابی خود اقدام کنند. اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش‌بنیان و طرح‌های مبتنی بر دانش است که رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند. محصولات کشاورزی از جمله مهمترین محصولاتی هستند که در زندگی روزمره افراد اهمیت دارد، زیرا این محصولات غذای روزانه را تأمین می‌کنند اما برخی اوقات دسترسی به محصولات کشاورزی و تجهیزات وابسته آن سخت می‌شود، یکی از شرکت‌های دانش‌ بنیان این دسترسی سخت را برطرف کرده است. یک شرکت دانش‌بنیان سایتی طراحی کرده است که هر یک از مشتریان می‌توانند در آن محصولات و تجهیزات کشاورزی را خریداری کنند، همچنین برای تولیدکنندگان هم بستر مناسبی فراهم شده است تا محصولات کشاورزی وباغی  خود را در دید عموم قرار دهند و به فروش برسانند. این سایت که بزرگترین بازار جامعه کشاورزی است، محصولات کشاورزی  مختلف از جمله دامی، زراعی، باغی و غذایی را برای فروش قرار داده است. امکان جستجووفروش بی واسطه محصولات کشاورزی در هر استان اگر شما به دنبال خرید یک محصول غذایی و یا باغی باشید برای خرید کافی است در این سایت وارد شوید، استان و شهر مورد نظر و همچنین تعداد محصولی که می خواهید را انتخاب کنید تا تمام پیشنهادها در برابر شما قرار گیرد و در نهایت تصمیم به ایجاد آگهی یکی از آنها بگیرید. یکی از ویژگی‌های مثبت سایت  تره بار مرکزی فروش بی واسطه محصولات کشاورزی است که کاربران می‌توانند  انتخاب کنند برای مثال برای آگهی  یک محصول کشاورزی می‌توانید از قیمت هزار تومان تا 100 هزار تومان را در این سایت مشخص کنند تا موتور جستجو محصولاتی با نرخ همسان آگهی  مورد 
نظر را برای شما پیدا کند.

ما فقط یک رئیس داریم و آن مشتری است. او می‌تواند تصمیم بگیرد پولش را در جای دیگری خرج نماید، و با این کار ما را به‌راحتی و در هر زمانی اخراج کند.

برای دستیابی به رضایت مشتری چه فرایندی را طراحی نماییم؟
طراحی این فرایند را میتوانید خودتان انجام دهید. از لحظه ای پیش از حضور مشتری میتوانید، با نشاندن یک لبخند روی صورت خودتان این کار را انجام دهید. اگر چندین کارمند دارید میتوانید این لبخند و برخورد محترمانه با مشتری را به عنوان وظیفه برای آنها انتخاب نمایید. حتی میتوانید، جلوی آینه بایستید، درباره ظاهر، اصلاح مو و ریش و سبیل، یا روسری و مقعنعه برای خانمها، تا اتوکسیده شده بودن لباسها، گردگیری شده بودن کفشها، مطمئن شوید. در ادامه کلیات به دست آوردن رضایت مشتری در سطوح مختلف را برایتان شرح میدهم.

ابتدا از پیش نیازهای کسب رضایت مشتری مطمئن شوید
شما بایستی از کسب رضایت مشتری در پایین ترین سطح ممکن مطمئن شوید. مثل مواردی که بالاتر درباره ظاهر و برخورد خودتان و کارمندانتان با مشتری گفته شد. اما نباید در اینجا توقف نمایید. خیلی از فروشندگان خرده و کلی را میشناسیم که به همین سطح رضایت اکتفا میکنند. اما اینجا قدم اول است و ماندن در این قدمگاه، سقوط کسب و کار شما را در پی دارد.

قدمگاه اول لازم است اما کافی نیست.

بیشتر از خواسته های مشتریانتان باشید
رقیبان شما هم به فکر رضایت از مشتری هستند و حتی ممکن است با حضور در کسب و کار شما و تقلید از فرایند کسب رضایت اولیه مشتری، بتوانند همگام با شما پیش بروند اما شما باید فراتر از انتظارات مشتریان خودتان باشید. شاید بتوان برای این مورد، طراحی سایت یا یک اپلیکیشن موبایل را برای اطلاع مشتری از خدمات و لیست قیمت شما به عنوان یک خواسته لازم اما فراتر از تصور مشتری نام برد.

در مشتریان خودتان، خوشحالی به وجود بیاورید
احتمالا اگر پا به عرصه بازاریابی گذاشته اید، با رقیبانی آشنا میشوید که مثل شما با خواندن این مقاله، میخواهند ابتدا رضایت حداقلی و سپس رضایت فراتر از خواسته مشتریان را فراهم نمایند، پس باید به دنبال وجه تمایز خودتان بگردید. این کار هم سخت نیست. کمی فکر کنید، ببنید کجای فرایند فروش میتوانید به مشتری با ارائه خدمات یا کالای بیشتر از خرید مشتری اورا خوشحال نمایید.

  ثبت آگهی رایگان