در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
سایت و دانلود نرم افزار میدان تره بار ثبت و جستجوی آگهی اجاره یا خرید و فروش حجره، باغ، کارخانه، خودرو و فروش محصولات آماده فروش باغداران و کشاورزان می باشد www.meydantarebar.com لذا به سادگی یک آگهی پنج ستاره بزن و محصول ، خدمات و کسب و کارتان را برای میلیون ها بازدید کننده از سایت بیشتر به نمایش بگذارید تا در صورت نیاز با شماره موبایلتان که همان نام کاربریتان در سایت است تماس بگیرند

میدان تره بار سایت کاربردی مرکز خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغی و ...

آدرس و تلفن بارفروشان عمده و خریداران انواع میوه و محصولات کشاورزی در میدان تره بار ..

شنبه ۲۹ مهر ۹۶ بارفروشان میوه
  • تصویر شماره آدرس و تلفن بارفروشان عمده و خریداران انواع میوه و محصولات کشاورزی در میدان تره بار ..
  • تصویر شماره آدرس و تلفن بارفروشان عمده و خریداران انواع میوه و محصولات کشاورزی در میدان تره بار ..

آدرس و تلفن بارفروشان و خریداران انواع میوه و محصولات کشاورزی در میدان تره بار

حق العمل کاران ، حجره داران ، باغداران ، کشاورزان ، معامله گران ، بارفروشان عمده میوه و تره بار و محصولات کشاورزی جهت تبلیغات و درج آگهی خرید و فروش عمده میوه در سایت میدان تره بار کسب و کار و خرید و فروش خود را افزایش دهید


جهت مشاهده و جستجوی تمامی آگهی های مربوط به بارفروشان میوه و خریداران محصولات کشاورزی از طریق منوی سمت راست بالای صفحه موبایل یا کامپیوتر خود وارد صفحه اصلی سایت میدان ترهبار شوید
لذا جهت درج و ثبت آگهی جدید فروش محصولات کشاورزی , اجاره یا خرید و فروش حجره , غرفه , مغازه ,  باغ و زمین کشاورزی , کارگاه و کارخانه و انواع ماشین آلات کشاورزی اعم از وانت و نیسان , کامیون و خاور و بدست آوردن آدرس و تلفن حجره داران و بارفروشان میادین تره بار و محصول آماده فروش باغداران و کشاورزان و معرفی کسب و کارتون یک آگهی 5 ستاره بزنید تا آگهی تان را تا چندین ماه در جایگاه بالا و اولویت اول تبلیغ و معرفی کنیم

ما سازندگان سایت میدان تره بار متعهد به پرداخت حداکثر هزینه و تلاش و رقم زدن پیروزی های بزرگ ، انتشار و نشر آگهی های ویژه شما کاربران عزیز جهت درج ، معرفی و نمایش آگهی انواع موارد مربوط به خرید و فروش اعم از محصول آماده فروش باغداران و کشاورزان ، معرفی حجره داران ، حق العمل کاران در میادین تره بار ، بارفروشان و درج آگهی نیاز به خرید توسط خریداران عمده انواع میوه و تره بار ، آجیل و خشکبار ، غلات و حبوبات ، ماهی و آبزیان ، حجره ، مغازه ، غرفه ، دفترکار ، آپارتمان ، ویلا ، زمین مسکونی ، باغ و زمین کشاورزی ، استخر ، کارگاه ، کارخانه ، سردخانه ، انبار ، سوله ، خودروی سواری ، وانت و نیسان ، خاور و کامیون و انواع ماشین آلات ، ابزار و وسایل کشاورزی و درج آگهی های استخدام و کاریابی جهت فروشنده ، صندوقدار ، حسابدار ، کارمند ، کارگر ، باغبان ، نگهبان و راننده با خودرو یا بدون خودرو ، آگهی های بانکها ، موسسات دولتی و خصوصی و تبلیغات جهت بیمه ، مسائل مالی و حقوقی جهت معرفی وکیل و شرکتهای حقوقی ، حسابدار و موارد مربوط به باغبانی ، درختکاری ، کشاورزی و آگهی انواع خدمات گوناگون و تعمیرات یخچال ، دوربین مداربسته ، خودرو ، ماشین آلات کشاورزی در سراسر ایران در عرصه اینترنت و موتورهای جستجوی گوگل و دیگر روشهای تبلیغات گوناگون هستیم و برای رسیدن به این خواسته و رضایت شما دوستان، خود را آماده کرده ایم .
شما چطور ؟
چقدر آماده اید تا از این امکانات بی نظیر به نفع خود بهرهمند شوید !!
ما همراه شما هستیم .

 

به گزارش جی پلاس، اسدالله کارگر با بیان این مطلب درباره گرانی برخی محصولات کشاورزی در شهر گفت: فروشندگان خرد در سطح شهر، کمترین دخالت را در تعیین قیمت ها دارند زیرا همکاران ما بر اساس قیمت خرید و مطابق فاکتور دریافتی از میدان ترهبار مرکزی نسبت به افزودن سود مصوب و قانونی اقدام می کنند بنابراین اگر برای مثال پیاز را در میدان ترهبار مرکزی ، گران تر خریداری کنند مجبورند با در نظر گرفتن سود قانونی، این محصول را گران تر بفروشند.
 تا زمانی که بین قیمت خریداری شده محصول از کشاورز ، قیمت عرضه شده به میدان تره بار و بارفروشان میوه و در نهایت فروشندگان خرد تعادل ایجاد نشود نمی‌توان انتظار داشت که قیمت کالاها کاهش یابد.
 کشاورز در این پروسه ضرر می کند زیرا دلالان به قیمت ارزان محصول وی را خریداری می کنند و در نهایت با قیمت بالا و چند برابر نرخ اولیه به دست مصرف کننده نهایی می رسانند. 
متاسفانه برخی دلالان در میدان ترهبار مرکزی حضور دارند  و ردپای آنها نیز در معاملات قابل مشاهده است. با وجود احترامی که برای اتحادیه بارفروشان میوه و ترهبار و همکاران این بخش قایل هستم، باید بگویم متاسفانه ۴۰درصد بارفروشانمیوه حاضر نیستند برای فروش محصولات خود، فاکتور فروش صادر کنند. 
سهم آنها از بازار بارفروشی داغ محصولات بسیار زیاد است و اعضای اتحادیه میوه و سبزی برای جور کردن اجناس خود مجبورند برخی محصولات را گران تر از این عده خریداری کنند. 
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی شهر تهران درباره وضعیت قیمت پیاز در بازار گفت: یک شنبه هر هفته با حضور نمایندگان جهاد کشاورزی، تعزیرات، اتحادیه در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران اقدام به کشف قیمت میوه و تره بار می کنند. 
برای نمونه در اوج بحران افزایش قیمت پیاز و براساس برآوردهای انجام شده نرخ پیاز کیلویی ۶تا ۷هزار تومان تعیین شد اما روز دوشنبه ناگهان شفاهی اطلاع دادند نرخ پیاز کیلویی ۸تا ۹هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت که از قیمت کشف شده توسط این هیات بالاتر رفت و با توجه به برگزاری جلسات هفتگی، امکان تغییر این نرخ نبود بنابراین تصمیم گرفته شد که نرخ پیاز عرضه شده در مغازه های سطح شهر با توجه به سود مصوب و قانونی و قیمت فاکتور رسمی تعیین شود. 
برخی اظهارنظرها درباره تاثیر سیل بر گرانی پیاز توضیح داد: این موضوع اصلا صحت ندارد زیرا قبل از وقوع سیل نیز به دلیل صادرات و … قیمت پیاز در حال افزایش بود و باید گفت صادرات سبب شد تا نرخ پیاز در کشور افزایش یابد. 
بنده یکی از مخالفان صادرات میوه و تره بار هستم زیرا اعتقاد دارم زمانی که کشور و مردم به یک محصول نیاز دارند، صادرات آن محصول اقدام درستی نیست. البته بنده با ارزآوری مخالف نیستم بلکه براین باورم باید به جایی برسیم که به جای نفت، کالا صادر کنیم. 
وی خاطر نشان کرد: تامین نیاز بازار داخل باید اولویت نخست باشد و صادرات در سایر اولویت ها قرارگیرد. 
به دلیل ارزآوری مناسب محصولات کشاورزی، احتمالا امسال کشاورزان نسبت به افزایش تولید تشویق شوند و شاهد بالارفتن میزان تولید باشیم. 
باید شرایط را به گونه ای مدیریت کنیم که علاوم بر تامین نیاز داخلی بتوانیم با صادرات به ارزآوری مناسب نیز دست یابیم و اصلا اجازه ندیم کمبود محصول و همچنین گرانی در بازار اتفاق بیافتد. همان طور که ذکر شد قیمت ها در میدان میوه و تره به اصطلاح دارای کف و سقف نرخ هاست و باید توجه داشت کف قیمت ها در قیمت های کشف شده ملاک تعیین نرخ ها در سطح شهر نیست بلکه ملاک اساسی و مهم، فاکتوری است که همکاران ما بر اساس آن در میدان میوه و تره بار خرید می کنند. 
در میدان ترهبار عمده فروشان میوه اگر عرضه را کاهش دهند، قیمت‌ها بالا می رود و اگر عرضه افزایش یابد در مقابل قیمت ها کاهش پیدا می کند اما باید گفت که چهارچوب قیمتی در میدان میوه و تره بار به صورت کامل رعایت نمی شود و گاه دیده شده که بارفروشان میوه فاکتور فروش به همکاران ما ارایه نمی کنند که این اقدام سبب بروز مشکلات فراوانی برای اعضای اتحادیه در سطح شهر تهران می شود. 
از ۱۵فروردین ماه صادرات پیاز به سایر کشورها ممنوع شده و قیمت این محصول تاحدودی کاهش یافته و هنوز باید منتظر کاهش بیشتر این محصول بود . 
همکاری نکردن بارفروشان در صدورفاکتور در میدان مرکزی میوه و تره بار سبب شده تا در برخی موارد سازمان تعزیرات همکاران ما را جریمه کنند. 
در هفته های قبل که مساله گرانی پیاز پیش آمد،‌میزان ورودی این محصول به میدان میوه و تره کاهش یافته بود و کاهش عرضه سبب افزایش نرخ ها شد. 

رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت:‌در زمینه مبارزه با تخلفات با هیچ کدام از اعضا شوخی و تعارف نداریم و به طوری که گاه شاهد برخورد با اعضای متخلف و حتی پلمپ واحدهای صنفی آنها بوده ایم. 

وی تاکید کرد:‌اولویت اتحادیه ما، شکایت های مردمی و خواسته های شهروندان است و باقی موارد در درجات بعدی قرار دارند. 

وی در پایان اظهار کرد: شهروندان بابت ثبت شکایت های خود می توانند با شماره ۵۵۶۶۲۳۸۰ تماس گرفته و موارد را با کارشناسان ما مطرح کنند.

 

کاربران جهت مشاهده تمامی آگهی های درج شده در سایت میدان تره بار توسط منوی سمت راست بالای گوشی موبایل خود وارد صفحه اصلی سایت شوید قیمت جدید عمده فروشی انواع میوه و سبزی و صیفی به نرخ عمده ، در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد ؛ رعایت این نرخ ها به مدت یک هفته توسط تمامی فروشندگان عمده الزامی است. ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶ اقتصادی صنعت، معدن و تجارت کشاورزی و امور دام نظرات میدان میوه و تره بار قائمشهر به گزارش خبرنگار کشاورزی خبرگزاری تسنیم، قیمت انواع میوه و تره‌ بار در میدان مرکزی میوه و بار تهران کشف و رعایت آن برای تمامی فروشندگان این مرکز به مدت یک هفته در فاصله زمانی29 آبان تا 5 آذر سال جاری الزامی شد. در نامه‌ای که به این منظور توسط مسئولان و کارشناسان بازرسی میدان میوه وتره‌ بار ، اتحادیه بارفروشان ، فروشندگان میوه تره‌ بار و وزارت جهاد کشاورزی تهیه‌ شده، آمده است: قیمت‌های عمده فروشی فوق به منظور نظارت و کنترل قیمت عمده و خرده‌فروشی رصد و تعیین شده است و به منزله خرید از تولیدکننده نیست. قیمت‌های مذکور بر اساس استعلام روزانه از بارفروشان متعدد میدان مرکزی میوه و تره‌ بار تهران و اعمال نظر کارشناسان اتحادیه بارفروشان جهاد کشاورزی و اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران کشف شده و به تایید واحدهای بازرسی و نظارت اصناف میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران رسیده است. نرخ‌های اعلام شده باید از سوی تمامی فروشندگان عمده صاحبان حجره و همکاران صنفی رعایت و در فاکتور فروش نیز معتبر درج شود. فروشندگان باید فاکتور سربرگ‌دار با درج قیمت واقعی به نام صاحب حجره پس از مهر و امضا به خریدار تحویل نمایند. بارفروشان و میوه‌فروشان می‌توانند برای دریافت نرخنامه با استعلام قیمت با اتحادیه متبوع خود ارتباط برقرار کنند. نرخ ممتاز مربوط به میوه ه و تره بار دست چین و لوکس است

 

 

  ثبت آگهی رایگان